גביית החובות שלך בדרך המהירה ביותר עם עורך דין גבייה

אף אחד לא אוהב שלא משלמים לו בזמן, במיוחד כשצריך לרדוף אחרי החייב בחוב. למעשה, מחקרים הוכיחו שככל שעובר זמן, הסיכויים שיחזירו לכם את החוב יורדים משמעותית ולכן כדאי להסדיר את גביית החוב מוקדם ככל האפשר. אם גם אתם נמצאים במצב שחייבים לכם כסף ואתם אובדי עצות, סביר להניח שעורך דין גבייה או הפיתרון הטוב והמהיר עבורכם.

איך אפשר לדעת אם אתם עומדים בפני בעיית גביית חובות?

לצערנו, רבים מבעלי העסקים מכירים את התרחישים הבאים: הודעת לקוח על בעיות בתזרים המזומנים, צ'קים ללא כיסוי ועוד תרחישים כאלו ואחרים.
למרות שלא תמיד בעלי עסקים יכולים לדעת אם הלקוח עלול לעשות להם בעיות בהמשך הדרך, ישנם כמה טריגרים שניתן לשים לב אליהם אצל לקוח בעייתי ובמקרים מסוימים להימנע מעבודה עם לקוחות כאלו וכך למנוע מצבים של גביית חובות.

זיהוי בעיות אישיות אצל הלקוח שעלולות להשפיע על מצבו הכלכלי

כאשר הלקוח נמצא במצב בחיים של חוסר יציבות אישית דוגמת תהליכי גירושין, גילוי של מחלה אצל הלקוח או אצל אחד מבני משפחתו ועוד, כל אלו בעיות אישיות שיכולות להגדיל את העלויות בחייו ולפגוע ביציבות הכלכלית שלו. בנוסף, בעיות אישיות משפיעות על יכולת היצרנות של האדם.

למשל אדם שהוא או אחד מבני משפחתו מתמודד עם מחלה קשה, יעדר יותר מהעבודה וכך הסיכויים לפגיעה בעסק הם גדולים יותר ובעקבות כך גם הסיכויים למצב של גביית חובות. דוגמא נוספת היא, אדם שנמצא בהליכי גירושין יכול להיכנס לקושי כלכלי גדול וגם מצב נפשי פגוע שעלול לפגוע ביצרנות העסק שלו. כל אלו מגדילים את הסיכויים לגביית חובות.

זיהוי שינויים בדפוס העסק

לקוחות שמבצעים שינויים בעסק שלהם זה לא בהכרח סימן רע. שינויים הם מבורכים בעסקים, אם כי הם יכולים להצביע על גדילה או על צמצום של העסק. לכן, יש לשים לב לסוגי השינויים אצל הלקוח, לעקוב אחריהם ולהבין מאופי השינויים האם הלקוח נמצא בקשיים כלכליים או לא.

לדוגמא, חברות רבות מחליטות שהן מעבירות את העסק למיקום חדש. ההעברה של העסק למיקום חדש יכולה לנבוע מסיבות רבות, למשל אם העסק מתרחב ויש צורך למקום גדול יותר או במיקום מרכזי ופופולרי יותר, או מצד שני אם העסק בבעיות כלכליות ויש צורך במעבר למקום קטן יותר או במיקום פחות מרכזי. אם תשימו לב לדפוסי השינויים אצל בעל העסק תוכלו לנבא את מצבו הכלכלי ולהמנע מגביית חובות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קראו עוד

ניקיון חניונים

ניקיון חניונים – למה זה חשוב ומדוע צריך להשאיר את זה לאנשי מקצוע

אחד המקומות אשר צוברים הכי הרבה לכלוך ואבק במבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים וכן מבנים שעומדים בפני עצמם, הם חניונים. במקום בו מכוניות חונות באופן קבוע, מצטבר הרבה מאוד פיח ואבק, אשר משנה באופן ניכר את המראה של המקום וגם יוצר תחושה הרבה פחות נעימה, לכל מי ששוהה בו ולו לזמן קצר.

תיק החתלה

תיק החתלה מומלץ

נולד לכם זאטוט חדש? אם אתם הורים טריים, אנחנו מאחלים לכם מזל טוב ומקווים שיהיה לכם הרבה הרבה נחת! ואכן אנו בטוחים שיהיה לכם נחת

איך בוחרים כריות?

איך בוחרים כריות שינה איכותית מתחילה קודם כל במיטה שלנו. אם המזרון, המצעים, הכרית והאווירה הכללית בחדר לא תהיה מזמינה לשינה – אנחנו עלולים בהחלט

חבילות ספורט למשחקי ה-בונדסליגה

כל אחד מאוהדי הכדורגל בעולם מכירים היטב את המשפט המשעשע הבא: "כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים"…אז מה באמת קורה שקבוצות גרמניות משחקות זו