כל מה שצריך וחשוב לדעת על חבילות ספורט למשחקי כדורגל באירופה

משחקי כדורגל באירופה הפכו בשנים האחרונות ליעד תיירותי מבוקש בקרב עשרות אלפי ישראלים הפוקדים את האצטדיונים הגדולים ביותר ביבשת בכל אחד מהמשחקים הגדולים ביותר הנערכים בליגות האירופאיות השונות לאורך כל עונת המשחקים.

חבילות ספורט למשחקי כדורגל באירופה, מאפשרות לכם לבחור בין משחקי הבית של הקבוצה האהובה עליכם ביותר באירופה לבין משחקי כדורגל המגישים בין הקבוצות הבכירות ביותר באירופה, וזאת במסגרת חבילות ספורט המוצעות לכם לכל אחת מהליגות הבכירות באירופה ובמסגרת חבילות ספורט המוצעות לכם למשחקי ליגת האלופות ומשחקי הליגה האירופית בכל השלבים.

חבילות ספורט למשחקי כדורגל באירופה – מה הן כוללות?

חבילות ספורט למשחקי כדורגל באירופה, משלבות בין חבילת אירוח מפנקת (מלון+טיסות) לפרק זמן של שלושה עד חמישה לילות באחת מהערים בהם מתקיים משחק הכדורגל לבין כרטיסי כניסה למשחק בו בחרתם מראש. את החבילות ניתן אומנם לרכוש לאורך כל עונת המשחקים המתחילה בחודש ספטמבר ונמשכת עד שלהי חודש מאי מדי שנה, אך על מנת להבטיח לעצמכם את החבילות האטרקטיביות ביותר אנו ממליצים לכם להקדים את הזמנתכם עוד בתחילת העונה, וכן, גם במקרים בהם המשחק בו אתם מעוניינים להיות מתקיים רק בשלהי העונה.

איזה סוגי חבילות עומדים לרשותכם?

חבילת ספורט למשחקי כדורגל היא למעשה חבילה תיירותית המשלבת בין מלון וטיסות לכרטיס כניסה למשחק בו בחרתם, כאשר סוג החבילה ניתן לשינויים או הרחבות בהתאם למאפייני הנסיעה הנחוצים לכם. ברוב המקרים, החבילות הבסיסיות כוללות שהייה של 3 לילות במלון מפנק, כאשר המשחק בו בחרתם מתקיים במהלך תקופת שהותכם באזור. יחד עם זאת, עומדות לרשותכם חבילות ספורט המיועדות לזוגות או קבוצת חברים, כאשר ניתן להאריך את משך השהייה שלכם בהתאם למאפייני החופשה המועדפת עליכם.

בדומה לכל מוצר תיירותי אחר, גם חבילות ספורט משווקות לעיתים במסגרת מבצעי הרגע האחרון, אך לנוכח הביקושים הגבוהים בשנים האחרונות לחבילות הספורט למשחקי כדורגל באירופה, חבילות הרגע האחרון נחשבות למוצר די נדיר בענף חבילות הספורט. בימים אלו התפרסמו לוחות המשחקים לכל אחת מליגות הכדורגל הבכירות ביבשת אירופה וזה הזמן הנכון להתעדכן בלוח המשחקים ולבחור את המשחק אותו אתם חייבים לראות הפעם מהיציע.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קראו עוד

ניקיון חניונים

ניקיון חניונים – למה זה חשוב ומדוע צריך להשאיר את זה לאנשי מקצוע

אחד המקומות אשר צוברים הכי הרבה לכלוך ואבק במבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים וכן מבנים שעומדים בפני עצמם, הם חניונים. במקום בו מכוניות חונות באופן קבוע, מצטבר הרבה מאוד פיח ואבק, אשר משנה באופן ניכר את המראה של המקום וגם יוצר תחושה הרבה פחות נעימה, לכל מי ששוהה בו ולו לזמן קצר.

תיק החתלה

תיק החתלה מומלץ

נולד לכם זאטוט חדש? אם אתם הורים טריים, אנחנו מאחלים לכם מזל טוב ומקווים שיהיה לכם הרבה הרבה נחת! ואכן אנו בטוחים שיהיה לכם נחת

איך בוחרים כריות?

איך בוחרים כריות שינה איכותית מתחילה קודם כל במיטה שלנו. אם המזרון, המצעים, הכרית והאווירה הכללית בחדר לא תהיה מזמינה לשינה – אנחנו עלולים בהחלט

חבילות ספורט למשחקי ה-בונדסליגה

כל אחד מאוהדי הכדורגל בעולם מכירים היטב את המשפט המשעשע הבא: "כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים"…אז מה באמת קורה שקבוצות גרמניות משחקות זו