ליגת האלופות

"אלו הן הקבוצות הכי טובות, אלו הן באמת הקבוצות הטובות ביותר, האירוע המרכזי!" , אולי חלקכם הגדול לא מזהה את מילות השיר הלקוחות מהמנון ליגת האלופות, אך את מנגינת ההמנון מכיר בעל פה כל אוהד כדורגל באשר הוא.

ליגת האלופות המהווה את טורניר הכדורגל החשוב ביותר באירופה, היא ליגה בה משחקות הקבוצות הטובות ביותר ביבשת, וזאת לאחר מפגשי מוקדמות הנערכות בין מספר רב של קבוצות אלופות מכל מדינות אירופה, או כאלו המשתייכות לאיחוד הכדורגל האירופאי אופ"א.

מפעל האלופות הינו מסורת אשר החלה בשנת 1995, אך בשנת 1992 שונה המפעל מגביע אירופה למועדונים לשם הקליט, הזכיר והאוהב על כולם: ליגת האלופות. המפעל נערך מדי שנה, ובמסגרתו מתמודדות 32 קבוצות בשלב הבתים (8 בתים של 4 קבוצות), כאשר שתי הראשונות מכל בית ממשיכות לשלב הנוק – אאוט. עם סיום שלב הבתים נערכים משחקי שמינית גמר המפגישות בין 16 הקבוצות הטובות ביותר ביבשת ל-8 משחקים בשיטת בית- חוץ. שיטת משחקים זו נמשכת גם במשחקי רבע וחצי הגמר, ואילו משחק הגמר הינו משחק יחיד המתקיים באצטדיון כדורגל אשר נבחר מראש לצורך קיום המשחק.

ליגת האלופות – כל הזכיות!

מאז הקמתו של מפעל האלופות בשנת 1995, זכו בגביע אירופה מספר רב של קבוצות, כאשר הבולטות שבהן הן קבוצת ריאל מדריד עם 9 זכיות בתואר, קבוצת מילאן עם 7 זכיות, קבוצות ליברפול ובאריין מינכן עם 5 זכיות בתואר הנכסף לכל אחת מהן, אייקס וברצלונה עם 4 זכיות כל אחת ו-אינטר, מילאנו ומנצ'סטר יונייטד עם 3 זכיות כל אחת.

משחקי ליגת האלופות הנחשבים למשחקי הכדורגל הנפצים ביותר בעולם (אחרי טורניר היורו ומשחקי הגביע העולמי הנערכים אחת ל-4 שנים), הם ללא ספק זירת הכדורגל הטובה ביותר בעולם. אנחנו בחברת TIKTIK משווקים מגוון נרחב של חבילות כדורגל למשחקי ליגת האלופות, הן לשלב הבתים והן לשלבי הנוק אאוט, לרבות, למשחקי הגמר.

חבילות הכדורגל שלנו לליגת האלופות מאפשרות לכל אחד ואחת מכם לקחת חלק פעיל באחד מאירועי הספורט החשובים והמרכזיים ביותר בעולם.

קרדיט תמונות:depositphotos.com

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קראו עוד